NecroRaisers badge

Prestup mladej CS:GO sekcie pod krídla NecroRaisers!

22.06. 22:00 nEwWOfficial 0
Prestup mladej CS:GO sekcie pod krídla NecroRaisers!

Zdravím všetkých fanúšikov NecroRaisers. Je to už chvíľa čo sme sa Vám neozvali s novými informáciami z tímu. Prečítajte si v článku o našom novom CS:GO tíme ako aj o Hitpoint Master Lige.

Zdravím všetkých fanúšikov NecroRaisers. Je to už chvíľa čo sme sa Vám neozvali s novými informáciami z tímu.

Na začiatok by som naších fanúšikov rád informoval o našom tažení Hitpoint Masters ligou. Naša snaha bolo zkomplikované odchodom našej sekcie na čele s Honzou „flex“ Ehrlichlichom uprostred ligy, po neprichádzajúcich výsledok proti žiadnemu z tímov. Preto sa flex rozhodol tím rozpustiť.

Snažili sme museli urýchlene násjť náhradu ktorý by za nás odohrala aktuálnu sezónu ligy a preto prišiel stand-in mix v zložení známejších hráčov Stixo, Rejdi, Thieff, Arriwal  a Marek. Nanešťastie aj v tomto stand-in tíme vznikli nezhody a boli sme nútený násjť ďalšiu stand-in sekciu na posledný zápas sezóny proti tímu Team Global Esports. Obom sekciám ďakujeme za ich výsledky a reprezentáciu.

 

Medzitým sme sa začali už obzerať aj po iných tímoch na Česko-Slovenskej scéne, ktoré by mohli hájiť naše farby a priniesť vytúžené výsledky.

Na náš posledný zápas nastúpila mix zostava hráčov Illusion wolf s hosťami nelv1 a TURBO. Podarilo sa im uhrat 1:1 s Team Global Esports, a tu sa zrodil moment, kde sme našli nádejnú sekciu pre našu budúcnosť.

S chalanmi sme sa pri priateľskom rozhovore informovali o ich cieľoch a ponúkli sme im pomoc pri ich rozvoji.

A pre to Vám chceme v tomto momente s radosťou predstaviť našu novú sekciu pod velením mladého ostrostrelca, Luboša “Tusi” Tusjaka,  ktorá prestupuje z tímu Illusion Wolf! Vekový priemer zostavy je iba 16 rokov, no talent im určite nechýba. V zostave hrajú hráči, ktorý majú skúsenosti aj z predošlých verzií hry Counter strike ako napríklad Lukáš “capsen” Koláčný, najstarší hráč zostavy, ktorý hral za tímy ako ENSOX, NEVERHUNT, myRevenge alebo Illusion Wolf z ktorých práve hráči prestupujú. No ani ostatný hráči sa nemusia hanbiť za svoju tímovú históriu v ktorej sa striedajú mená ako Majestic Lions, Team Universe, alebo CyberGaming. Finálnu zostavu si môžete pozrieť nižšie.
                                   

 

Zostava tímu NecroRaisers CS:GO

 

Luboš “Tusi” Tusjak          

Matěj “matik” Bára             

Jan “hones” Urválek          

Lukáš “capsen” Koláčný   

Dávid “nAchy” Nacházel     

 

Daná zostava sa chystá v priebehu najbližších týždňov hneď na niekoľko online turnajov a LAN akcií. Viac Vám priblíži kapitán sekcie Luboš “Tusi” Tusjak v jeho vyjadrení.

V první řadě bych chtěl veřejně poděkovat chlapům z NR za nabídku, díky které nám pomohli vytvořit prostor k naší realizaci. Náš tým se skláda z mladých a dle mého kvalitních hráčů, kteří mají chuť tvrdě trénovat. Naším cílem pro tento rok je se dostat do TOP 8 CZ/SK. K dosažení tohodle cíle musíme zlepšit teamplay a pak se budem snažit náš pokrok předvést na akcích jako je PGWAY Trnava Major 2017,YGAMES, MSR, C-lan a jiných online a offline turnajích. Nejblíže nás můžeze podpořit 22.7 v Praze na E-Rivals.”      

Lubošovi ďakujeme za jeho krátek vyjadrenie ktoré si pre Vás pripravil.

Našej novej sekcii prajeme veľa úspechov a šťastie do ťažkých turnajov ktoré ich čakajú v nasledujúcom období.

 

NR.Rocket League

NR.Rocket League

.

Zobrazit články

NR.Ufard League of Legends Digitor

NR.Ufard League of Legends Digitor

Veškeré články o League of Legends týmu Ufard-Infinity.NecroRaisers.Digitor

Zobrazit články

NR.Ufard Counter Strike:GO Digitor

NR.Ufard Counter Strike:GO Digitor

Veškeré články o CS:GO týmu Ufard-Infinity.NecroRaisers.Digitor

Zobrazit články

NR.OwerWatch.Digitor

NR.OwerWatch.Digitor

NR.OwerWatch

Zobrazit články

NR.Ufard StarCraft 2 Digitor

NR.Ufard StarCraft 2 Digitor

Veškeré články o StarCraft 2 týmu Ufard-Infinity.NecroRaisers.Digitor

Zobrazit články

O Autorovi

nEwWOfficial

CS:GO Manažér


Poslední autorovi články

Komentáře (0)

nebo se zaregistrujte, abyste mohli přidat komentář.

Náš web ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více o cookies

Rozumím