NecroRaisers badge

Změny pokračují League of Legends sekcí

14.07. 21:00 0
Změny pokračují League of Legends sekcí

V Necroraisers právě probíhají personální změny a s tím přicházejí i změny v herních sekcích. Již jsme oznámili kompletní výměnu Hearthstone sekce i propuštění CS:GO týmu. Nyní je na řadě League of Legends.

Po nepřesvědčivých výkonech a změnách v sestavě se loučíme s League of Legends sekcí, která nás reprezentovala na Y-Games 2016, kde obsadila 5. - 8. místo. Tým se zúčastnil také akce Wangl Championship, kde obsadil 4. místo a ukázal se i na Ostrava Championship, kde náš, nyní již bývalý, tým zvítězil. Tímto přejeme hráčům mnoho štěstí a úspěchů, ať už v herním, či v osobním životě a děkujeme za reprezentaci týmu NecroRaisers.

Bývalá NecroRaisers.League of Legends.Digitor sekce
Adam "Tosid" Foldyna
Sebastián "Angel" Vrzák
Daniel "Stryg" Palarčík
Dominik "Hudík" Hudec
Radovan "Rufus" Moravec

Zároveň u nás vítáme novou League of Legends sekci, která nás bude reprezentovat v následujících týdnech a měsících. S týmem, který dal dohromady Tomáš „Bleach“ Hospodka, jsme se domluvili velmi rychle a konstruktivně. Tým má již za sebou nějaké skrimy a turnaj, který ovšem nedopadl nejlépe. Věříme v kvality jednotlivých hráčů i schopnost nového trenéra proměnit je v kvalitní tým. O tým se pak bude starat i nová posila v managementu Jan „Lexinek“ Mikeš, který před Necroraisers působil v Dark Tigers.

Nová sestava NecroRaisers.League of Legends.Digitor
Tomáš "Bleach" Hospodka – Coach
Anh "Anik" Le Hoang – Top
Jiří "Rošťák" Hrbáč – Jungle
Ondřej ''Ordno'' Prachař – Mid
Lukáš "PiOk" Lőrinc – AD Carry
Kamil "kamilius1" Košťál – Support

Sestava se skládá se známých jmen. Většina hráčů působila v týmech, jež hrály RoG Masters, soutěž, která je považována za nejprestižnější League of Legends ligu u nás. Rošťák působil u týmu Dark Tigrs, který se nedávno rozpadnul, Ordno pak hrál RoG za tým eEriness. Kamilius1 naposledy působil v Inside Games, kde spolu s ním působil i topař Anik. Tým budeme moci vidět v pravidelných turnajích na Topgamingu, Playzone a také v playzone lize, která již zanedlouho vypukne.

Vyjádření nového manažera Lexinka

Po rozpadu DTG jsem byl osloven s tím, abych našel vhodný tým a zároveň se o něj staral a dělal jim tatínka. Na výběr bylo ze 3 slibných sestav. Po objektivním zhodnocení situace jsme si vybrali tým, který je plný známějších hráčů, které jsme mohli vidět v průběhu prestižní české ligy ROG, nejedná se tedy o zádné nováčky. Tým má navíc svého kouče, což je obrovské plus. V této soupisce, vidím velký potenciál a pevně věřím, že se klukům bude dařit a “gamingové prázdniny” (pozn. redakce: období, kdy delší dobu není v obzoru žádná offline akce) využijí k tréninku, aby nám mohli na nejbližší LAN akci ukázat co v nich je. Na závěr bych chtěl popřát klukům hodně štěstí, pevné nervy a hlavně poděkovat organizaci NecroRaisers za tuto příležitost a příznivé podmínky, které hráčům nabízejí.

NR.Ufard Hearthstone Digitor

NR.Ufard Hearthstone Digitor

Veškeré články o Hearthstone týmu Ufard-Infinity.NecroRaisers.Digitor

Zobrazit články

NR.OwerWatch.Digitor

NR.OwerWatch.Digitor

NR.OwerWatch

Zobrazit články

NecroRaisers vzpomínáme

NecroRaisers vzpomínáme

Veškerá tématika NecroRaisers z doby minulé.

Zobrazit články

NecroRaisers všeobecná rubrika

NecroRaisers všeobecná rubrika

Veškeré články o všeobecném dění v Necroraisers.Ufard najdete zde

Zobrazit články

NR.Ufard StarCraft 2 Digitor

NR.Ufard StarCraft 2 Digitor

Veškeré články o StarCraft 2 týmu Ufard-Infinity.NecroRaisers.Digitor

Zobrazit články

Náš web ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více o cookies

Rozumím