NecroRaisers badge

Zmeny v NecroRaisers CS:GO sekcii

26.03. 15:30 Psyxtrox 0
Zmeny v NecroRaisers CS:GO sekcii

Radi by sme Vám oznámili dve správy ohľadne našej CS:GO sekcie. Odchod starej a príchod novej CS:GO sekcie pod vedením skúseného hráča Honzu "flex" Ehrlicha. Pre viac info si rozkliknite novinku.

Zdravím všetkých fanúšikov NecroRaisers.

Dnes, by sme Vám radi oznámili dve správy ohľadne našej CS:GO sekcie.


V prvrom rade, je nám veľmi ľúto, že chalani pod vedením Samuela "SMK" Kellnera, sa rozpadli a rozhodli odísť z našej organizácie. Na akcii UniCon, ktorá prebiehala 17.-19. februára v Trnave sa museli zúčastnili s výpomocou hostí a dosiahli zdieľané 8-16 miesto. Následne sa ich zostava rozpadla a chalani sa rozhodli vydať vlastnou cestou. Prajeme im v mene celej organizácie do budúcna veľa štastia. 

Po odchode našej sekcie, sme sledovali česko-slovenskú CS:GO scénu a snažili sa nájsť vyhovujúci tím ktorý má správnu filozofiu a herné vklady pre našu organizáciu. Nedávno sme narazili na partiu chalanov okolo Honzu "flex" Ehrlicha, bývalého kapitána a in-game leadera tímu Inside Games, ktorých opustil v máji 2016. Následne pokračoval v MMNT( dnešný Fraternitas) kde mu nevyhovoval prístup hráčov a odvtedy sa pokúšal zložiť vlastný tím nádejných talentov. Chalanov sme sledovali už dlhšiu dobu a taktiež sme komunikovali spolu o možnej spolupráci s našou organizáciou

Dnešným dňom by sme Vám radi predstavili novú zostavu NecroRaisers Counter-Strike: Global Offensive v zostave:

Honza "flex" Ehrlich - kapitán 

Jan "SoSchy" Hájek 

Marek "Hybrid" Svoboda

Jakub "Mazzy" Sedláček

Patrik "Falko" Urbanec

Nová sekcia sa predstaví v apríli na LAN evente v Prahe, v ESL Open League Play-Off kde sa prebojovali a na ďalších zatiaľ neupresnených akciách. Kapitán tímu Honzu "flex" Ehrlich, nám poskytol krátke vyjadrenie, ktoré si môžete prečítať nižsie:

Chtěl bych veřejně poděkovat chlapům z NR za nabídku, díky které nám pomohli vytvořit prostor k naší realizaci. Cesta sem byla opravdu dlouhá, a přitom jsme stále ještě na začátku. Problém nalézt správnou kombinaci lidí/hráčů, se stal tak závažným, že nám to trvalo doslova tři čtvrtě roku. Úsilí se ale vyplatilo, vznikla tak úžasná parta lidí, kteří se společně dokáží pobavit, i řešit nejeden problém. Jsem moc rád, že se konečně můžeme veřejně představit před česko-slovenskou scénou, a to právě pod záštitou organizace NecroRaisers. Našim hlavním cílem je ustálit dosavadní „nepříliš konzistentní“ výkony, a především zapracovat na komunikaci. Vše ostatní je prozatím druhotnou záležitostí.

Chalanom z novej sekcie prajeme v mene organizácie NecroRaisers veľa štastia a úspechov. 

Csaba "nEwWOfficial" Zvara
CS:GO Team Manager

 

NecroRaisers všeobecná rubrika

NecroRaisers všeobecná rubrika

Veškeré články o všeobecném dění v Necroraisers.Ufard najdete zde

Zobrazit články

NR.Ufard Hearthstone Digitor

NR.Ufard Hearthstone Digitor

Veškeré články o Hearthstone týmu Ufard-Infinity.NecroRaisers.Digitor

Zobrazit články

NR.League of Legends

NR.League of Legends

Veškeré články o League of Legends týmu NecroRaisers.

Zobrazit články

NecroRaisers Stream

NecroRaisers Stream

Veškeré komentované a nekomentované archívy zápasu herní organizace.NecroRaisers.

Zobrazit články

NR.TrackMania

NR.TrackMania

.

Zobrazit články

Komentáře (0)

nebo se zaregistrujte, abyste mohli přidat komentář.

Náš web ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více o cookies

Rozumím