NecroRaisers badge

NR.League of Legends Ladies

NR.League of Legends Ladies
  • Dommie "Miyunka" Mátyásiová Team Leader
    Jmenuji se Dominika, je mi 19 let a momentálně studuji vysokou školu. Většinu svého volného času věnuji hraní a svému přítelovi, ale mimo to také ráda sleduji seriály, čtu nebo fotím.
  • Jana "Alice" Walterová Support
Zmeny v NecroRaisers CS:GO sekcii

Zmeny v NecroRaisers CS:GO sekcii

Radi by sme Vám oznámili dve správy ohľadne našej CS:GO sekcie. Odchod starej a príchod novej CS:GO sekcie pod vedením skúseného hráča Honzu "flex" Ehrlicha. Pre viac info si rozkliknite novinku.

číst článek
Změny pokračují League of Legends sekcí

Změny pokračují League of Legends sekcí

V Necroraisers právě probíhají personální změny a s tím přicházejí i změny v herních sekcích. Již jsme oznámili kompletní výměnu Hearthstone sekce i propuštění CS:GO týmu. Nyní je na řadě League of Legends.

číst článek
NR.Ladies na OVACHAMP LoL LAN #3

NR.Ladies na OVACHAMP LoL LAN #3

V sobotu proběhne v Ostravské herně Black Lotus Gamers Lan akce ve hře League of Legends nesoucí název Ostrava Championship LOL LAN #3, kde nebude chybět ani herní organizace NecroRaisers. Akce se tentokrát zúčastní naše Ladies sekce. Více informací uvnitř článku.

číst článek
Příprava NR.Ladies na OVACHAMP

Příprava NR.Ladies na OVACHAMP

V sobotu 7.5.2016 se koná v Ostravě opět akce nesoucí název OVACHAMP, a to konkrétně ve hře League of Legends. Na tom by asi ani nic nebylo zvláštního, kdyby ovšem na akci nemířily naše slečny. Jak se holky připravují na akci nám prozradí kapitánka týmu, Miyunka.

číst článek
NecroRaisers na League of Legends scéně

NecroRaisers na League of Legends scéně

Žádný herní tým se neobejde bez kvalitních herních sekcí. NecroRaisers si zakládá na kvalitních sekcích a jsme rádi, že mezi námi můžeme přivítat mladou a nadějnou slovensko-českou sestavu společně s českými trenéry Radkem ,,Zekona'' Novákem a Radimem ,,Zizou'' Zaoralem, kteří vytváří tréninkové plány a taktiky. Herní celek si za několik měsíců prošel několika organizacemi, naposledy týmem Eclot Gaming.

číst článek

Úspěšnost týmu

0vítězství
0prohry
0remízy
0ocenění

Historie Týmu

Nápad vytvořit ladies tým padl poprvé v půlce roku 2014. V původní sestavě se vystřídala spousta hraček a v konečné sestavě tým vydržel přes půl rok. Nedávno byla původní sestava rozpuštěna a chybějící pozice se nahradily. Ze staré sestavy zůstala pouze Miyunka s Alice. Nějakou dobu se zabiraly naborem novych holek, aby mohly vytvořit další sestavu.

Náš web ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více o cookies

Rozumím