NecroRaisers badge

o nás

V listopadu 1996 se rodí myšlenka založit herní klan, tedy spolek kamarádů - hráčů počítačových her, kteří spolu budou hrát ve stejném týmu. 1. ledna 1997 je pak tento klan s názvem "The NecroRaisers" oficiálně registrován u id Software jako vůbec první u nás. 

Již od začátku se NR věnují především hře Quake, ve které se jim daří hladce porážet kde koho. Zanedlouho je díky tomu jméno NecroRaisers pověstné a hovoří se o nejlepším klanu v ČR - zejména díky bravurním výkonům na tehdy začínajících amatérských turnajích. Kromě hraní se však členové věnují také organizaci a práci pro herní scénu, která je v té době čistě undergroundová: 14. dubna 1998 klan startuje vlastní herní soutěž, první ročník Quake Demo Cupu, který spočívá v několika "offline" soutěžích ve hře Quake - legendárními se staly zejména soutěže Green Hell, ve kterých bylo třeba proskákat speciálně vytvořenou mapou za co nejkratší čas. Klan také pravidelně pořádá hráčská setkání a turnaje.

Komunita hráčů se začíná pravidelně scházet na IRC serveru IRCNet, kde si vyměňují své názory a domlouvají zápasy. 15. května 1998 se rodí Quakosh, náš elektronický správce kanálu.

29. března 1999 se členové účastní turnaje Quakeiáda, považovaného za mistrovství ČR, na které Teether získává NR 1. místo. Dokazuje však, že být NecroRaiserem neznamená být jenom dobrým hráčem. Zakládá a stará se o první českou internetovou stránku věnovanou progamingu - QuakeChannel. Zároveň je správcem Czech Quake Clanringu, díky kterému jsou propojeny všechny stránky česko-slovenských klanů.

Zakládající leader klanu Stanley je vystřídán aktivnějším členem Resetem a4. července 1999 se jádro klanu vydává na LAN v Třinci, ze které následně odjíždí na několikadenní herní maraton Myslowice FragParty v Polsku, aby jako vůbec první tým v historii reprezentoval ČR na LAN v zahraničí. Poté následují další tři LAN akce Party of Pain, které NecroRaisers pořádá ve Slušovicích. Tým nechybí na první "velké" LAN akci u nás: QuakeHazardu 99.

24. března 2000 odcházejí neaktivní členové, jako např. Pittbull, kteří jsou však nesmazatelně zapsaní do dějin klanu. Zbytek členstva začíná hrát Quake III Arenu.

Následují další akce pod hlavičkou NR, Party of Pain IV., Vsetin IV. a Get Quaked!. 6. července 2000 jede tým NR do Rakouska na LAN FragFest 2k, kde se členové poprvé tváří v tvář setkávají se špičkovými zahraničními týmy (Schroet Kommando & spol.).

Mnoho členů NecroRaisers stojí u zrodu společnosti ProGamers. Zdarma se podílejí na organizaci turnajů a aktualizaci webu. Na první profesionální herní LAN u nás, Pro Quake Tournamentu, však nejenom pomáhají s organizací, ale i vítězí v turnajích. Podobně je tomu i na další akci 3. května 2001 PG Challenge 2001, kde vyhrávají všechny turnaje. Následuje opět řada vlastních akcí, které se těší mezi hráčskou komunitou velké oblibě a jsou vždy vyprodány: Get Chicken! a Get Married!

Uživatelé IRC se přesouvají z IRCNetu na QuakeNet, kde vzniká 30. října 2001 kanál #nrclan, místo pro diskuzi veřejnosti se členy NR.

Aktivity klanu se stávají více profesionální 18. února 2002, kdy tým získává významného sponzora, společnost Logitech.

NecroRaisers se stávají multiherním klanem 28. března 2002, kdy vzniká Counter-Strike sekce. Hráči jsou však v NR pouze pár týdnů a odcházejí do nově vznikajícího týmu Neophyte.

V létě nastává čas na AMD PG Challenge Summer 2k2 a v září na Mistrovství České Republiky v počítačových hrách 2002. Po této akci klan představuje předělanou website na doméně necroraisers.com.

23. října 2002 NecroRaisers zakládají Unreal Tournament sekci (dříve GoD), 13. listopadu 2002 pak přidávají podporu Warcraft3 a do Counter-Strike sekce přibírají zcela nové hráče z klanu BSE. Tyto týmy jsou vybrány pro jejich skvělé umístění na Mistrovství ČR a své umění později dokazují na dalších turnajích.

NecroRaisers LAN WEB, který je vypuštěn 20. února 2003, dává leckomu tušit, že se na pozadí něco děje. Avšak mnoho lidí hovoří o NecroRaisers jako o klanu, který má to nejlepší již za sebou a předpovídají mu brzký skon.

1. dubna 2003 je neoficiálně vypuštěna zpráva o partnerství NecroRaisers a výrobce procesorů Advanced Micro Devices (AMD), ke které se přidává přední distributor počítačové techniky, společnost LEVI International. Z herního klanu "The NecroRaisers" se stává registrované občanské sdružení "NecroRaisers".

Díky podpoře sponzorů se Counter-Strike tým vydává 16. dubna 2003 do 1800km vzdáleného Toulouse ve Francii, aby zde hráči reprezentovali na turnaji Clikarena 2003. Jeden z členů má však vážné zdravotní problémy a je převezen do nemocnice, tým se tak vrací s prázdnou.

24. dubna 2003 se koná na zámku Štiřín u Prahy tisková konference NecroRaisers, kde je oficiálně oznámeno partnerství s AMD a LEVI. Sekci Warcraft3 opouštějí neaktivní hráči a přicházejí noví, zkušenější.

19. května 2003 zveřejňují NecroRaisers zcela nový web, na kterém Teether, Jakuza i Paulie uplatňují veškeré své zkušenosti z tohoto oboru. Zároveň NR oznamují partnerství s další silnou společností, kterou je Micro-Star International (MSI), výrobce základních desek a přídavných karet.

30. května 2003 je poprvé vyprodáno kino, ve kterém se koná zápas v počítačových hrách: ESL Friday Night Game. NecroRaisers jako pozvaný tým vítězí v Counter-Strike zápase.

Battlefield 1942 sekce je 27. října 2003 nahrazena sekcí Vietcong, ve které začínají hrát bývalí hráči Quake3 a Unreal Tournament 2003.

Zásadní změna přichází 8. listopadu 2003, kdy se k Counter-Strike sekci vrací nejlepší hráči z Neophyte a spolu se dvěma hráči z původního slovenského týmu vytvářejí elitní tým v ČR/SK. 

15. listopadu 2003, tedy pár dní poté, vychází oficiální zpráva o prvním placeném trenérovi, kterým se stává Martin Kostka, přezdívaný z-man.

NR však stále dokáží překvapit, což 1. prosince 2003 dokazuje tisková konference vysílaná živě na internetu pro 700 lidí, na které vedení NR oznamuje zásadní změny v koncepci klanu. Hráči Counter-Strike nyní dostávají měsíční plat ve výši několika tisíc korun a mají vlastní byt nad hernou Prodigy. V této herně je jim vybudována a zařízena nová místnost určená jen pro ně - hráči zde mají špičkové počítače s vyhrazenou 1mbit linkou na internet.

8. ledna 2004 se NecoRaisers zúčastnili jedné z největší ProGamingových akci na světě: finále Cyber X Games v Las Vegas. Bohužel díky špatné organizace, byla akce propadák.
V lednu 2004, byli NecroRaisers v anketě Quaker desetiletí zvoleni nejlepším Q3A klanem za dlouhodobé výsledky a práci pro Quake scénu.
27. ledna 2004 jsme založili dívčí CS tým NecroRaisers.Ladies.

22. února 2004 se novým mediálním partnerem NecroRaisers stává herní časopis Score.
3. března 2004 byl náš dlouholetý člen Ebola zvolen nejlepším hráčem roku Vietcongu v anketě pořádané herním webem Gamezone. 
21. března 2004 byla uzavřena sekce Quake 3 Arena. 

8. května 2004 NecroRaisers vyhrávají kvalifikaci na Mistrovství světa Electronic Sports World Cup, které se bude konat ve francouzském Poitiers.
11. června 2004 se uskutečnila další lan párty, kterou NecroRaisers uspořádali ve Slušovicích. Párty byla zaměřená na novou nadějnou hru Painkiller, ale jako vždy šlo hlavně o setkání hráčů a pohodový víkend.
18. června jsme neprodloužili smlouvy našemu profesionálnímu CS týmu, který ztratil motivaci a jeho výsledky neodpovídaly penězům a práci, které jsme do něho vkládali.

1. srpna 2004 NecroRaisers zakládají Doom3 sekci. Mezi prvními hráči jsou takové jména jako Integrity, Marty, Kain.
6. září 2004 NecroRaiers zakládají Call of Duty sekci. Tato poměrně mladá hra má velkou naději se dlouho udržet na výslunní hráčů i sponzorů. Náš první tým v této sekci k nám přešel z klanu Infrag. Po několika týdnech od nás odešel za vidinou peněz. Nový tým se skládá z bývalých hráčů Extreme band, kteří vypadají mnohem spolehlivěji.

15. října 2004 NecroRaisers vyhrávají Mistrovství České republiky na Invexu ve hře Vietcong.

16. října 2004 zakládáme Counter-Strike: Source sekci. Tentokrát nenajímáme žádný cizí tým, ale postavili jsme ho z našich špičkových hráčů. Tento tým má vlastní server na kvalitní lince, několik AMD64 počítačů a další hardwarovou podporu od Necroraisers.

7. června 2005 NR přijímají novou Vietcong sekci, která má ambice navázat na úspěchy legendárního bývalého squadu NecroRaisers. Tento tým několik dní po příchodu do NR potvrzuje svoji kvalitu a umisťuje se na druhém místě na Mezihernovém turnaji. Měsíc poté již na Mezihernovém turnaji vítězí a stává se jedničkou české Vietcong scény.

15. července 2005 Counter-Strike 1.6 squad NecroRaisers vítězí na jedné z největších LAN akcí ve střední Evropě PG Challenge Summer 2005 a odnáší si věcné ceny v hodnotě 60.000,- Kč. Dařilo se i Counter-Strike: Source týmu, který turnaj ve své hře bez větších problémů vyhrál a odnesl si oproti CSkařům ceny za "pouhých" 22.000,- Kč.

30. července 2005: NecroRaisers CS 1.6 tým je nezastavitelný a vyhrává další turnaj, tentokrát si odnáší peněžní odměnu - 10.000,- Kč.

13. a 19. srpna 2005:  Vietcong sekce NR vítězí ve dvou po sobě jdoucích turnajích a potvrzuje svůj post jedničky na české scéně. 

27. srpna 2005 je v prestižním Tek9 NecroRaisers Counter-Strike: Source squad zařazen do TOP10 CSS klanů v Evropě. Díky nespokojenosti celé komunitu s celým seedingem je NR.CSS tým přesunut na stále vynikající třináctou příčku na žebříčku Evropských týmů. 

29. října 2005. NR otevírají další herní sekci, konkrétně sportovní hru - FIFA. Její kvalita se opět projevuje velice záhy, když hráč NR.Koozy vítězí na špičkově obsazené FIFA LAN PARTY. Dalším důkazem vysoké úrovně skillu této sekce je fakt, že se hráč NR.Reptile probojoval na zahraniční FIFA turnaj - FIWC, který je považován za mistrovství světa v této simulaci fotbalu. Nutno dodat, že si "výlet" do Kolína nad Rýnem zajistil, druhým místem v české kvalifikaci.

23. listopadu 2005 oficiálně končí nebývale úspěšné působení Counter-Strike: Source týmu u NecroRaisers, neboť pilíře CSS týmu se již hraní této hry nemohli nebo nechtěli nadále věnovat. Spolu s nimi končí první éra neporazitelnosti a věhlasu NR.CSS, kterou ale  záhy střídá další bezkonkurenční tým ve složení dark, eletrika, Matez, MrDuck, pR.

13. února 2006 nová CSS sekce NecroRaisers vyhrává kvalifikaci na evropskou odnož  World Cyber Games - Samsung Euro Championship. V průběhu turnaje se nesetkali pouze s fair play, bezproblémovým postupem skupinami i vyřazovacími boji, ale i s pokusy manažerů klanu CyberMachines o úplatky pro hráče NecroRaisers za vypuštění zápasu proti týmu CM. NR pochopitelně na návrh nepřistoupili a vše zveřejnili na svých webových stránkách. 

23. února 2006 je představeno první profesionální Counter-Strike fragmovie, ve kterém hrají hlavní role hráči NecroRaisers. Video se s určitou dávkou štěstí a náhody dochovalo a vy ho můžete stahovat na této adrese:www.necroraisers.com/upload/videos/necroraisers.avi
Za video je zodpovědný moviemaker Vojsooo.

21. března 2006. Věrný hráč NecroRaisers, NR.drSmetko, který v NR prošel několika veleúspěšnými týmy, ukazuje své umění ve hře Half - Life2: Deathmatch, když vyhrává turnaj v této poměrně okrajové hře ProGamingu. Toto vítězství je ukázkou toho, že drSmetko je hráčem, který vyhrává ve všem, na co sáhne, a není náhoda, že reprezentuje právě NecroRaisers.

4. dubna 2006 občanské sdružení NecroRaisers oznamují spolupráci se špičkovým Counter-Strike 1.6 týmem, FU.sk. Tento slovenský tým mezi hráči proslul zejména díky své úspěšné účasti na zahraničním turnaji Samsung Euro Championship, kde dokonce dokázal postoupit ze skupiny do vyřazovacích bojů. A to je pro československou scénu v konkurenci špičkových evropských týmů úspěch neuvěřitelný výkon.
 
24. dubna 2006 zaznamenávají dva z hráčů strategické hry Age of Empires 3 špičkového umístění na elitním turnaji dvojic, paradoxně ale netvořili dvojici spolu. Hráči NR.BJ a jeho kolegovi se podařilo dosáhnout na druhou příčku, NR.Ogar se svým parťákem turnaj dokonce vyhrál. Slušelo by se dodat, že turnaje se zúčastnili hráči z celého světa!

4. května 2006 NR.fu vítězí v kvalifikačním zápase jedné z nejprestižnějších evropských on-line soutěží, ClanBase EuroCupu. Díky výhře nad polským týmem SteelHand si slovenský tým NecroRaisers zajišťuje účast na tomto turnaji, který je každoročně obsazen top evropskými týmy.

NecroRaisers 11. června 2006 oznamují navázání spolupráce s dalším silným partnerem - společností poskytující špičkové herní vybavení.

15. října 2006 NecroRaisers bilancují svoje úspěšné vystoupení na IvexCupu - oficiálním mistrovství ČR v počítačových hrách. A že je co bilancovat! Counter-Strike 1.6 sekci se podařilo obhájit titul mistra republiky, v turnaji obsazeném i zahraničními týmy však na vítězství nestačí a odchází "jen" se stříbrnými medailemi. Vietcong tým podal solidní výkon, který stačil na druhé místo a stává se vicemistrem republiky a squad hrající Counter-Strike: Source se na mistrovství prostřílel na bronz.

6. prosince 2006 vlajková loď NecroRaisers - CS 1.6 sekce NR.fu - slaví další úspěch. Vítězství v on-line poháru "Back at school" je předzvěstí krátké nadvlády NecroRaisers nad CS 1.6 scénou.

9. prosince 2006 se hráč sportovní hry FIFA 2007 jako jeden ze tří zástupců ČR objevuje na bezesporu nejprestižnějším světovém FIFA turnaji. Jde o světový šampionát FIFA World Cup, kterého se účastní nejlepší hráči ze všech koutů světa (ano, zúčastnili se i Brazlici). Ani jednomu z Čechů se bohužel nepodařilo probojovat do vyřazovací fáze, NR.Hellboi měl ale ze všech tří k postupu nejblíže, když ho domů poslal nepatrný rozdíl ve skóre.

18. prosince 2006 NecroRaisers.fu vítězí na LAN finále jinak on-line CSL ligy. V průběhu akce nenachází přemožitele a v infarktovém finále proti největšímu konkurentovi těsně vítězí a připisuje si další cenný skalp.

1. ledna 2007 NecroRaisers slaví kulatiny! Přesně před deseti lety byl založen herní tým NecroRaisers a je proto vůbec nejstarším klanem u nás! Od dob, kdy se hry přes internet téměř nedaly hrát se NecroRaisers podařilo nasbírat nespočet primátů a ocenění, v čele s oceněním pro klan, který nejvíce napomohl rozvoji české progamingové scény (členové NecroRaisers stály v roce 2001 u zrodu dnes velice známé společnosti ProGamers.)

6. a 12. ledna 2007 pokračují NecroRaisers.FU v nastoleném vítězném trendu, když vítězí na dalších dvou špičkově obsazených akcích - Mezihernovém turnaji a turnaji v bratislavské herně STORM.

27. ledna 2007 si NR.FU připisují třetí vítězství v roce 2007 v řadě. Ve finále e-Sports.sk ligy poráží nEophyte i Defeaters a odnáší si prizemoney v hodnotě 30.000,- Sk.
Den poté, 28. ledna 2007, jedou NecroRaisers přes celou republiku, aby bojovali o další titul na lokálním flinále AMD Progamers CS ligy. Předchozí boje a dlouhá cesta vlakem ukrojila ze sil hráčů velký díl, a tak se NR.fu po zásluze umisťují  jen na 4. místě.

24. února 2007 oznamují NR mediální spolupráci s předním slovenským informačním portálem UndZwei.sk. UndZwei.sk svým čtenářům pravidelně přináší novinky ze světa informačních technologí a počítačových her. Zároveň jsou pořadateli několika on-line lig ve hře Counter-Strike a poněkud netradiční ICQ hry - poolu. Mezi nezanedbatelné aktivityUndZwei.sk patří i provozování Counter-Strike herních serverů. To vše přivádí na slovenský portál na dvacet tisíc čtenářů denně!

28. února 2007 si CS sekce NecroRaisers vybojovala ve zkrácené národní Samsung Euro Championship účast na finálovém kole této prestižní evropské soutěže. Kvůli pochybení ze strany organizátorů byla však slovenská kvalifikace prohlášena za neplatnou.

2. března 2007 rozšiřují NR řady svých svěřenců o tým hrající modifikaci strategické Warcraft III. Modifikace nese název Defense of the Ancients, známější je pod zkratkou W3: DotA. Popularitu modu dokládá fakt, že jediný Český web věnovaný dotě čtou dva tisíce stratégů denně. Důkazem toho, že přijetí nové sekce bylo dobrým krokem, budiž dvě druhá místa týmu za první měsíc působení pod NR.

Tentýž den, tedy 2. března 2007, NecroRaisers navazují na tradici pořádání vlastních soutěží. První vlaštovkou je FIFA NecroRaisers MUJHOST Cup, kterého se zúčastnilo na padesát jednotlivců, turnaj měl tedy jednoznačně úspěch a NR jsou odhodláni v pořádání vlastních turnajů pokračovat.

4. března 2007 od NecroRaisers odchází jejich nejúspěšnější a nejlepší sekce té doby - CS 1.6 tým FU.sk. Důvodem je jednak nedostatečné zázemí klanem poskytované a nízká motivace pro další rozvoj.

16.  dubna 2007 NecroRaisers oznamují náhradu za FU.sk. Jde o tým, který nedosahuje kvalit jednoznačně nejlepších CSkařů , ale jde o partu rozumných, cílevědomých a ambiciózních hráčů, kteří mají budoucnost před sebou.

15. května 2007 je spuštěna dlouho očekávaná nová domovská stránka klanu. O tom, že půjde o velkou událost, se vědělo dlouho, ale že tento tah vzbudí takovou pozornost, nečekali ani samotní NR. Koordinátor celého týmu v souvislosti s novým webem poskytnul celkem pět rozhovorů pro média a dokonce byl pozván do internetové televize PG24. Článek o spuštění nové stránky vyšel na pěti předních českých informačních portálech, nevyjímaje Gamepark či Progamers.

13. června 2007 je DotA sekce v NecroRaisers uzavřena. Důvodem byly problémy v naší sekci. NecroRaisers se nezapojuje do aktivního hledání náhrady za Dotu, ale zaměřuje se na prestižnější hry, kde NR stále není na TOP pozici.

15. června 2007 se NR.CS 1.6 sekce rozpadá. Zatím není známo kdo naší sekci v čele s ryb1m nahradí.

16. července 2007 NecroRaisers posiluje o novou TOP sekci. Jedná se o Wolfenstein: Enemy Territory. O dobrém tahu vedení svědčil i fakt, že se ETsekce probojovala na TOP, 2 pozici v Evropě, kde si toto umístění stále drží.

17. září 2007 je navázán vztah mezi sdružením NecroRaisers a časopisem SCORE. Tento časopis pravidelně informuje o dění v NecroRaisers.

1. řijína 2007 se NecroRaisers.CSS na LAN turnaji pořádaným herním portálem united-games.cz nesoucí název AMD United Games tournament umisťuje na skvělém, 2 místě.

9. listopadu 2007 NR.FIFA na InvexCupu zaujímá druhou příčku.
3. prosince 2007 je v NecroRaisers opět otevřena CS 1.6 sekce. Byl vybrán tým v čele s hráčem rpg. Tento tým je nazýván velice nadějným.
16. prosince 2007 NecroRaisers otevírá CoD4 sekci. NR.CoD4 se dostává do podvědomí veřejnosti a budí veliký respekt. Tento tým se brzo dostává mezi elitu herní scény.
28. prosince 2007 manažer NR.SWINE spouští nový projekt TOP10 multiklanů. Tento projekt má na herní scéně obrovský úspěch a NecroRaisers se postupně vypracovává znovu na pozici leadera herní scény.
6. ledna 2008 je propuštěna NR.CS 1.6 z řad NecroRaisers. Důvodem bylo nevhodné dětské chování hráče rpgho a špinění profesionální pověsti NecroRaisers. 
28. ledna 2008 je učiněn zásadní tah ve strategii NecroRaisers za cílem vyzdvižení jména NecroRaisers opět na vrchol, kam patřilo dlouhých 8 let. Je posíleno a přeorganizováno celé vedení. Nové vedení má strategii tiše vyčkávat a vše připravovat.
8. dubna 2008 část NR.CoD4 přestupuje do konkurenčního multiklanu nEophyte a zbytek sekce do inteRaciton. Je tedy zapříčiněn rozpad NR.CoD4. Konkurenčnímu nEophyte tato sestava nevydržela a byl tedy rozpad naší sekce zbytečný.
15. dubna 2008 sdružení NecroRaisers oznamuje otevření Medal of Honor: Allied Assault. Veřejností je tento krok považován za zcela zbytečný. Faktem zůstává, že tato u nás delší dobu nepopulární hra má ve světě své místo. Sekce útočí, na TOP 10 MOH:AA teamu Evropy.
17. dubna 2008 odchází NR.CS:S sekce z NecroRaisers. Důvodem byla nespokojenost s vedením a neslnění podmínek. NecroRaises je veřejností označován jako ztracený multiklan bez budoucnosti. Vedení NR tyto názory nebere vážně a pokračuje ve svých plánech.
19. dubna 2008 manažer NR.SWINE a jeho zástupce NR.Sacik oznamují konec působení v NecroRaisers a hodlají se věnovat jiným plánům. Zanedlouho je SWINE oficiálně znám jako manažer fu.sk.
3. března 2008 zástupce majitele NecroRaisers NR.Storm ukončuje své aktivní působení v NecroRaisers. Dává prostor novému vedení.
9. března 2008 NecroRaisers oznamují další posilu vedení NR. Dalším členem je NR.scree, znám také jako spoluzakladatel "dnes již multiklanu" eSuba.HAL3000.
12. března 2008 se NecroRaisers pomalu ale jistě zvedá z pomyslného hrobu herní scény a jako důkaz předkládají novou CoD4 sekci hájící právě náš multiklan. Zanedlouho tento team dokazuje své kvality a patří ke špičce domácí scény.
30. března 2008 NR.CoD4 opět vítězí na mezihernovém turnaji a dokazuje tak své kvality.
8. dubna 2008 NecroRaisers dokazují svoji dominanci na poli ET scény. Na ET CZ/SK Awards se naši hráči umisťují na nejlepších pozicích jak v žebříčku zkušenostním, tak populárním.
17. dubna 2008 multiklan NecroRaisers posiluje o další CS 1.6 sekci, která je zároveň na české scéně nebývale stabilní a nadějná. Tato sekce přechází z multiklanu MagicBalloons.
23. dubna 2008 MagicBalloons přicházejí o další svoji sekci, která zavítala do řad NecroRaisers hned po CS 1.6 sekci. Tento team má za sebou úspěch na INTEL CSSOURCE Tournamentu v podobě 2. místa.
25. dubna 2008 další multiklan, který pocítil chtíč NecroRaisers dostat se zpátky na pozici nejlepšího multiklanu u nás je inteRaction. Odsud přechazí hráč CoD4 misak zpátky k NR, aby posílil opět naše řady a zvýšil tak šance na úspěch teamu.
21. května 2008 je propuštěna CS 1.6 sekce z řad NecroRaisers kvůli rozpadu zmíněné sekce. Důvodem byla nespojenost s hráči v teamu. Působení tohoto teamu trvalo necelý měsíc.
22. května 2008 se vedení NecroRaisers rozhodlo učinit nečekaný krok. Obnovení NR.CoD1 sekce. Je přijmout elitní tým v čele s hráči, jako jsou např. xeon, FiN nebo kokain.
3. června 2008 je opět přijata NR.CS 1.6 sekce. Protentokrát NecroRaisers zamířilo do Dog Soliders. Je řeč o jednom z nejstabilnějších klanů Slovenska. Tým má v poslední době značné úspěchy, proto vedení neváhalo a rozhodlo se dobré formy týmu využít.
6. června 2008 je známo, že NecroRaisers to s návratem na výslunní myslí opravdu vážně. Další obětí se stává jeden z předních světových multiklanů Begrip-Gaming. Odsud NR získává CSS sekci, která nahrazuje doposud neaktivní tým v NecroRaisers.
Nový CSS tým pořád trénuje a účastní se turnajů pod tzv. fake názvem.
19. června 2008 NecroRaisers nasazuje vysokou laťku všem multiklanům herní scény a získává hvězdnou sestavu nEph.CoD4.
25. června 2008 nEophyte opět ztrácí svoji nejlepší sekci a není tomu jinak, než že právě tato sekce míří rovnou do NecroRaisers. Je řeč o legendární nEph.DotA.
Multiklan nEophyte se stává dalším týmem poznamenaným řádění NecroRaisers. Naskytuje se otázka, kdo je na řadě?
14. října 2008 Po velké neaktivitě vedení NecroRaisers, odchází od týmu i poslední zástupce v podobě Call of Duty 4 sekce ve složení: Luboshmir, hectic, trume, trunk a Jalu. Sekce pokračuje pod vlastní názvem: "We Were Immortal".
14. října 2008 Všichni už kupují pro NR jízdenky na PG hřbitov a začíná se mluvit o oficiálním konci Nervovy éry a samotných NR!
20. října 2008 Náhle se situace obrací o 180 stupňů, když se kormidla NR ujímají manažéři z klanu fofos.sk. Toto překvapení okamžitě vyvolává ruch na scéně a skeptické názory se jen množí.
11. března 2009 Pod vedením fofos.sk si NR zažilo další krušné časy a jak rychle se tu pánové objevili tak rychle zmizeli. Nyní se do managementu naopak vrhlo duo z týmu Team-Ghost, aby zkusilo vrátit zašlý lesk NR. 

1. duben 2009 Přijmutí nové NR.CS 1.6 sestavy okolo Jana „wMx“ Tomečka, která k nám přichází z celku Sleep-Now. Tato sekce spolu hraje již delší dobu a podává velmi kvalitní a stabilní výkony.

9. duben 2009 Opět měníme na poli Counter Strike 1.6. Nyní již bývalá sekce okolo Jana „wMx“ Tomečka je vyhozena z důvodů cheatování jednoho z hráčů a tím špinění jména NecroRaisers. Na jejich místo nastupuje opět nová sestava v čele se slavným Tomášem „jAPKO!“ Chybou. Tato sestava k nám přichází z celku dErmia a my doufáme, že už bude na delší dobu klid v této hře.

18. dubna 2009 Vydáváme jeden z našich projektů a to TOP10 redaktorských týmů na scéně. V tomto prestižním žebříčku končíme na krásném druhém místě hned za eSubou. Pomyslnou bednu po nás uzavírá celek Legalize.

18. dubna 2009 NecroRaisers vítá novou podporu od sponzora. Novým sponzorem se stává firma s názvem NetTech. S tímto sponzorem si naše sdružení slibuje další krok vpřed v podpoře.

28. duben 2009 Naše nová Counter Strike 1.6 sekce pod vedením Tomáše „jAPKO!“ Chyby se účastní pod naším jménem prvního prestižního turnaje. Jedná se o ESL 2on2 turnaj ve kterém nakonec vyhrávají poté, co ve finále zdolávají dvojici gckoo/tweety.

30. dubna 2009 Je to jen pár dní od oznámení nového sponzora v podobě firmy NetTech a NecroRaisers se může pyšnit dalším velmi kvalitním sponzorem. Nový sponzor je společnost s názvem NEWWAWE Skateschop.

1. května 2009 Naše vedení se rozhodlo k nečekanému a hlavně velmi ojedinělému kroku. Dnešním dnem spustilo tzv. NecroRaisers Akademii. V níž bude dána šance méně dobrým sekcím, aby se mohli na scéně ukázat. V budoucnu se tato věc velmi rozrostla a je aktuálně velmi využívána.
2. května 2009 Náš tým vítá novou sekci na poli Call of Duty 4. Tato sekce je složena z velmi dobrých hráčů. Nová sestava NecroRaisers je ve složení sajmon, cebuw, hawky, piiindR a SoCKeT.

4. května 2009 Counter Strike 1.6 tým pod vedením Tomáše „jAPKO“ Chyby mění jednoho hráče. Sekce se po dlouhém rozhodování rozhodla o vyhození člena Radka „-SaM-„ Finda, kterého nahrazuje známý hráč Martin „kicul“ Hauer.

21. května 2009 Byl vydán nový TOP10 týmů v České republice. Pod taktovku si ho vzal známý tým Confis.org, který se dotazoval spousty lidí na scéně. V tomto prestižním žebříčku končíme bohužel až na 5. místě.

24. května 2009 Náš hráč NR. SosoneK, který nás zastupuje, ve hře FIFA se účastnil SnoopyGame.cz FiFa Challenge Cup. V tomto turnaji, který se konal v Pražské herně BattleZone si náš zástupce nakonec vybojoval krásně 2. místo, když se před něho dostal jen zástupce celku Riders on the Storm – hráč Snkrjan_.

29. května 2009 Šok! Další z našich borců byl usvědčen z cheatingu. Tentokrát jím byl hráč, který vystupuje pod přezdívkou „pindik“. Tento hráč dostal okamžitý vyhazov a tak se naše NR. 1.6 sekce, ocitá opět ve 4. Toto však netrvalo dlouho a k sekci se připojuje nový hráč Jakub „pilda“ Piliš.

21. června 2009 Největší a nejprestižnější akce celého roku je opět tady a my u ní nemůžeme chybět. Ano, slavné WGT je tu a NecroRaisers. CS 1.6 dokázala na této akci dosáhnout na bednu. V tomto nejprestižnějším turnaji končíme na krásném 3. místě. „NECRORAISERS are BACK!“

28. června 2009 NecroRaisers. CoD2 sekce v sestavě JayJ4y, lopflop, mufinok, kiro a hctr se účastnili LAN akce, kterou pořádali týmy BW Gaming a eSuba. Tato akce, která se pořádala v Pražské herně BattleZone dopadla pro NR opět velmi dobře. Na této akci totiž končíme na krásném 2. místě.

29. června 2009 Akademie se opravdu začíná vyplácet. Naše sekce, která se přihlásila do již zmiňované NecroRaisers Akademie ve hře W3 DotA si připisuje svůj první velký výsledek a má výborně nakročeno stát se oficiálním týmem NecroRaisers. Tato sekce dokázala ukořistit 3. místo na DotA turnaji, který byl pod názvem Garena CZ/SK Turnaj.

1. července 2009 NecroRaisers znovu mohutně posiluje. Tentokrát to však není v herních sekcích, ale ve sponzorech. K NR se přidává velmi známá firma BigShock, která uzavřela s NR spolupráci. Tímto krokem se stávají NecroRaisers zase o něco silnější.

2. července 2009 NR. SosoneK opět ukazuje svoje kvality a odnáší si krásně 2. místo z AdidasMania.cz ladder, který byl pořádán portálem Undzwei.eu.

12. července 2009 Nově zformovaná NR. Counter Strike 1.6 sestava vyhrává další turnaj. Tentokrát si dala zálusk na Weekend Cup#2, který pořádal tým Suicide. Naše sestava si zde přišla velmi snadně pro první místo.

21. července 2009 United-Games pořádá další svůj turnaj, tentokrát pod názvem 4fun NC. Naše sekce na tomto turnaji opět nesměla chybět. V tomto turnaji se poprala s řadou dobrých týmů, ale stejně na náš tým nikdo neměl a tak si naše sekce připisuje další cenný kov do své sbírky.

6. listopadu 2009 Máme zastoupení v Číně! NecroRaiser opět všem ukazují záda a ukazují, že jsou stále jedni z nejlepších. Dalším důkazem je, že se NecroRaisers výprava podívá na nejlepší a nejprestižnější akci světa v celé PG. Ano, je tu řeč o WCG. Právě náš hráč Jakub „Crow“ Sedláček dokázal porazit všechny protivníky v kvalifikacích a tak se opět podíváme na tuto světovou akci.

6. listopadu 2009 Nový tým opět posiluje naše řady. Tentokrát jsme ale nepátrali v jiných týmech. Tento tým jsme si samy vychovali ve své vlastní NecroRaisers Akademii. Dnešním dnem se k nám oficiálně připojuje DotA tým, který se stává plnohodnotným zástupcem našeho jména.

6. listopadu 2009 NecroRaisers se opět znovu formuje. Bohužel přicházíme opět o vedení v podobě Mareny a wuberLorda. Nové vedení v podobě Hawrix a Speaker se snaží o znovu obnovení slávy jména NecroRaisers. V tomto jim budou pomáhat sekce StarCraft, kde nás bude reprezentovat naše největší hvězda Jakub „Crow“ Sedláček, dále sekce Pro Evolution Soccer v podání Petra „nudla“ Lavičky, nové DotA sekci, která se stala našim oficiálním týmem, když nás předtím reprezentovala v naší Akademii a nakonec naše nová Counter Strike 1.6 sekce, která k nám přichází od slavných Defeaters.

9. listopadu 2009 Nové vedení NecroRaisers se opravdu ukazuje v tom nejlepším světle. Pár dní po svém oficiálním jmenování už do NR teče nová síla v podobě nových a velmi významných sponzorů a partnerů. Těmito sponzory jsou velmi známá jména SCORE, SENNEISER, Garmin, Ream, CZC.cz, HITPOINT a ASUS. Tato velmi zvučná jména nyní spolupracují s týmem NecroRaisers a vedení tímto dává vysoce najevo, že s NR se musí v budoucnu určitě počítat a že s těmito partnery se budou snažit opět o nejvyšší příčky na celé scéně.

19. listopadu 2009 Největší tuzemská akce je tu a naše sekce na něm nesmí chybět. WGT je největší akce u nás a barvy NecroRaisers se tam znovu ukázali ve skvělém světle, sekce ve složení skreqo, chEEs, h4-, nim a Gr3g1 zde nakonec vybojovala 2. místo.

25. listopadu 2009 NecroRaisers organizuje neuvěřitelnou výpravu. Jedna z největších LAN akcí světa, která je známa pod názvem DREAMHACK je opět po roce tady. NR na tuto akci nevysílá jen své herní sekce, ale dokonce celý autobus lidí z celé scény. Aneb cestovka NecroRaisers nastupuje? Je tomu opravdu tak, vedle našich kluků z NecroRaisers.ASUS CS 1.6 sekce ve složení zigurat, arsas, pepik, zEro a petras a vedle našeho starcrafťáka Crowa se na DreamHack vydají i další lidé. Celkově tato výprava činí krásných 21 lidí, kteří jedou reprezentovat Českou a Slovenskou republiku na této akci.

4. prosince 2009 „Cestovní kancelář“ NecroRaisers pořádá další výlet, tentokrát na Infinity Coliseum LAN. Na této akci opět nebude chybět naše slavná NecroRaisers.ASUS CS 1.6 sestava, ale opět i celý autobus fanoušků a lidí ze scény.

8. prosince 2009 Oficiálně byla představena nová Counter Strike 1.6 sestava, která reprezentovala NecroRaisers na DreamHacku a Infinity LAN. Sestava složena opravdu z hvězdných jmen jako zigurat, arsas, pepik, zEro a petras bude oficiálně vystupovat pod názvem NecroRaisers.ASUS. S touto sestavou máme velké plány a věříme, že nás vyhodí zpět na samotnou špici.

8. prosince 2009 S naším váženým partnerem, firmou CZC.cz (Czech Computer) jsou připraveny opravdu unikátní kousky. S tímto partnerem totiž dáváme dohromady NecroRaisers Počítačové sestavy pro hráče. Můžete zde vidět několik druhů sestav, které mají jedno společné, jsou sestavovány profesionálními hráči celku NecroRaisers.

9. prosince 2009 Bohužel NecroRaisers nepotkávají jen dobré časy, ale i ty špatné. Dnešním dnem se NR vedení rozhodlo ukončit spolupráci s několika sekcemi, které velmi dobře reprezentovali naše barvy. Bohužel se loučíme s hráčem nudlou, který nás reprezentovat ve hře Pro Evolution Soccer, s naší DotA sekcí, která vzešla z naší vlastní Akademie a nakonec i s hráči legendární hry Quake, jmenovitě s forst3nem.

12. listopadu 2009 Hvězdná sestava CS 1.6 NecroRaisers.ASUS si připisuje další opravdu cenný skalp. Není to jen tak nějaký turnaj na naší scéně, ale je to zahraniční akce s názvem Infinity LAN, kde naše sekce ukořisťuje 2. místo a řadí se tak mezi absolutní špičku.

18. prosince 2009 Oficiálně vítáme nového sponzora, se kterým jste se mohli setkat u našich výletů do Švédska a Maďarska. Společnost, která držela ochrannou ruku nad celou cestou je tedy oficiálním partnerem NecroRaisers. Jedná se o společnost s názvem ReadyTrans s. r. o.

18. prosince 2009 Obrovská podpora dorazila do NecroRaisers. Společnost, která je známa úplně po celém světě, společnost INTEL se nyní stává hlavním sponzorem NecroRaisers a společně budou budovat cestu NecroRaisers opět na špičku.

26. ledna 2010 Přijímáme nové mediální partnerství s opravdu zvučnými jmény. Společnosti jako Česká Televize a hlavně pořad GamePage nyní spolupracuje s NecroRaisers. Touto spoluprací se můžete těšit na naše hráče v tomto pořadu.

6. února 2010 Portál PLAYzone (United-Games) opět vrací Mezihernové turnaje a pravidelné TOP10 žebříčky ve hrách CS 1.6 a CSS. Hned v prvním žebříčku za měsíc leden naše sekce vládne celé scéně. NecroRaisers.ASUS CS 1.6 je na prvním místě!

27. února 2010 Jsme nezastavitelní a opět rozšiřujeme řady partnerů, tentokrát začínáme spolupracovat s českou částí slavné ESL.

2. března 2010 Společně se společností ASUS jsme připravili opravdu nečekaný postup v před, aneb představujeme ASUS.LADIES. Tato spolupráce dala, vzniknou novému dívčímu celku, který je ve složení Lara, Mia, afroditka, Maiuska a Hannah.

4. března 2010 Vedení NecroRaisers je opravdu nezastavitelné a opět se rozšiřuje kolonka sponzorů. Tentokrát vítáme světovou společnost, který se zaměřuje síťovými kartami, společnost Bigfoot Networks.

5. března 2010 Naše Akademie se opět projevuje a přijímáme nové sekce v netradičních hrách. Nově nás v Akademii budou reprezentovat hráči her Quake Live a Wolfenstein: Enemy Terriory.

8. března 2010 Lancraft je opět tu a NecroRaisers na tuto akci vysílá celou svoji novou Akademii, tedy hráče ve hrách Enemy Territory a Quake Live. A tato výprava se povedla opravdu bravurně, když se sekci NR. Enemy Territory podařilo ukořistit krásné 2. místo a našemu hráči v Quake Live NR. myNovi dokonce vyhrát tento ročník LANCRAFT.

21. března 2010 NecroRaisers.Bigfoot a NecroRaisers. ASUS LADIES se představují na Mezihernovém turnaj s pořadovým číslem 3. Naše Counter Strike 1.6 sekce zde vybojovala opět druhé místo.

15. dubna 2010 Mezi naše řady vítáme nového sponzora, který se specializuje na příslušenství ke hraní počítačových her. Společnosti OZONE Gaming se nyní řadí mezi ostatní partnery NecroRaisers a tvoří tak opravdu neuvěřitelnou podporu pro tým.

14. listopadu 2010 NecroRaisers opět přicházejí s něčím, co je na naší scéně opravdu nevídané. NecroRaisers Braníčkov 2010 to zde ještě nebylo. Záznam z této konference můžete vidět ZDE!

18. listopadu 2010 po opravdu velké době v našich řadách vítáme novou sekci ve hře Call of Duty 4. Nová NecroRaisers sestava je sestavena z opravdu nejlepších hráčů. Nová sekce ve složení park89, Jalu, beaster, finte a trunk se tedy řadí mezi naše oficiální sekce.

10. prosince 2010 WGT je opět tady a my na něm nesmíme chybět. A tak se na něj podíváme společně s naší novou Call of Duty 4 sestavou, bohužel sestava okolo parka89 nevydržela a tak musíme těsně před akcí angažovat novou sekci. Nemůžeme si dovolit, aby jméno NecroRaisers chybělo na akci jako je WGT a tak nás zde bude reprezentovat COD4 sekce ve složení Eltronx, [G]host, anthrax, ATOjik a X3on.

11. prosince 2010 Mezi své řady vítáme po opravdu dlouhé době velmi kvalitní sekci ve hře Call of Duty 2. Barvy NecroRaisers na bitevním poli druhé světové války bude hájit sestava ve složení matrix, kalfien, toxic, sraifzzy a dur1el.

12. prosince 2010 Znovu posilujeme barvy NecroRaisers. Tentokrát na poli DotA týmu. Sestava, která vystupuje ve složení nkode, Ajls, -SuxeS-, Clo1ster a SlUN1ck0 bude reprezentovat naše barvy.

17. prosince 2010 Spouštíme vlastní Televizi! Takto zní náš nový projekt – NecroRaisers Televize. Nyní můžete sledovat všechny naše pořady a reportáže na našem vlastním Youtube účtu.

13. ledna 2011 NecroRaisers.CoD4 prochází opravdu radikálními změnami, když byly, ze sestavy nuceni odstoupit hráči Eltronx, anthrax a ATOjik. Na jejich místo nastupují nový hráči, přesněji erixE, d4nny a savioLa.

24. ledna 2011 Ani další naše sestava v sérii her Call of Duty není beze změny. Bohužel přišel čas i na tuto partu a sekce je nyní ve složení sraifzzy, kalfien, esik, toxic, hurvajz a ali.

5. února 2011 GIGABYTE liga finále je tu a barvy NecroRaisers zde opravdu nebudou chybět. Máme zde zastoupení hned ve dvou hrách a to Starcraft 2 a tradičně Counter Strike 1.6. První jmenovaný tým vybojoval pro barvy NecroRaisers tu nejvyšší pozici a vyhrává první ročník této prestižní ligy. U hochů z CS 1.6 to bohužel byl nepodařený turnaj, protože končí těšně pod stupněm vítězů.

6. února 2011 se opět nevzdáváme a i po nepodařených tažením ve hrách COD4 to zkoušíme znovu s novou sestavou. Sestava ve složení TheCobra, flex,blade, jANY a WooXy!

22. února 2011 Do svého kádru, který má na srdci logo NecroRaisers vítáme další hráče, tentokrát se jedna o fifaře a tak se naše jméno bude ozývat i v tribunách ProGamingových stadionů.

7. března 2011 Změny a kolotoč změn se nás pořád drží, měníme sekci DotA, která se nás velmi dobře reprezentovala, ale změna je život a tak povoláváme novou sestavu ve složení Villik, denyk, skrym, kure, SLAYERRR, ghost, morbix a manažer sekce ClayM4n.

16. března 2011 Naše velmi kvalitní Call of Duty 4 squad mění svoje složení. Nucen odejít byly hráči WooXy! a flex. Na jejich místo nastupují dva velmi ostřílení borci a to neitheR a falen.

24. května 2011 Naše Call of Duty 4 sekce, která se nedávno zúčastnila zahraniční akce ICL9, kde skončila na děleném 5. – 6. místě opět mění hráče. Zapříčinil to svým příchodem ostrostřelec Glady, který tak ze sestavy vyšoupl TheCobru, který nyní funguje jako 6. hráč.

6. června 2011 Jediný aktivní reprezentant barev NecroRaisers ve hře StarCraft 2, NR.h34d_UnT3R opět dokazuje svoje vysoké kvality, když dokázal opět vyhrát ve 3. sezoně na ESL. Tímto ukazuje všem svoje kvality a dokazuje vedení NecroRaisers, jak je pro ně nezbytný.

6. července 2011 NecroRaisers vítá nového sponzora na herní servery. Tímto sponzorem, který bude, zásobovat naše hráče těmi nejlepšími servery se stává společnost N1ce.cz

29. července 2011 Kolotoče v našich sestavách ve hře Call of Duty 2 stále nekončí a dnešním dnem opět měníme sestavu. Nová sestava dostává do NecroRaisers nový nádech života a stoji za ní hráči sraifzzzy, khill, kalfien, reeet a cAASR.

17. srpna 2011 se nově zformovaná Call of Duty 2 sestava zapisuje do ocenění klubu NecroRaisers. Jako první skalp si připravili druhé místo v první sezoně CZleague, když ve finále nestačili pouze na favorizovanou eSubu.

2. září 2011 Opět vítáme novou sekci, tentokrát ve hře Call of Duty 4. Tato sekce do této doby nebyla příliš známa, ale dostala právě v NecroRaisers svoji víru a doufáme, že se tato sestava v budoucnu ukáže ve velmi dobrém světle. Nová sestava se skládá z hráčů XAW, JEKy, iMO, leffty a slash.
4. září 2011 Všechno krásné bohužel jednou končí a dnešní dnem u nás uzavírá velmi dlouhou kapitolu jedna Call of Duty 2 sestava. Za dobu působení hráči jako sraifzzzy, khill, kalfien, reeet a cAASR dokázali vybojovat mnoho dobrých výsledků a mnoho ocenění, ale bohužel se rozpadají.

30. září 2011. Vedení NecroRaisers si prostě nedá pokoj a pod svými barvami chce mít hru Call of Duty 2. Toto bylo impulsem pro angažování nové sekce, která k nám přichází z celku SnoopYgame.cz Sekce ve složení fraggle, kafe, doping, bogu a hitmen.

30. září 2011 Veliký šok přichází ze strany vedení, přesněji od Hawrixe, který se rozhodl opustit řady NecroRaisers, z důvodů nedostatku času a tak v NR končí jedna obrovská kapitola, ale když něco končí děje, se tak proto, aby něco nového začalo a to se děje i právě u NR. Novým, kdo potáhne toto břemeno a bude kormidlovat tuto slavnou loď se stává nadějný mladý manažer tomsteR.


Náš web ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více o cookies

Rozumím